Menu
Alışveriş Sepetim
Farklı Hediye Seçenekleri ile Protein Pazarı !

Metabolic T.A.G. Glutamine 400 GR

Metabolic T.A.G. Glutamine 400 GR
Tükendi
Metabolic T.A.G. Glutamine 400 GR
ALIŞVERİŞ YAPANLAR KAZANIYOR !
Protein Pazarından Ürün Alanlar Kazanıyor ! Her Üründe Belli Bir PRTN Para Puan Kazanma Şansı ! Alışveriş Yap Puan Biriktir İstediğin Ürünü Ücretsiz AL !
75,00TL
149,00TL
Vergiler Hariç: 75,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ödül Puanı: 2
  • Ürün Kodu: PP0002
31849 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

METABOLİK NUTRİTİON  T.A.G.® , Trans Alanyl Glutamine Açıklaması:

T.A.G.® veya Trans Alanyl Glutamine, tek gerçek Kas Hedefli Glutamindir. Eşsiz di-peptid bağından dolayı T.A.G. Glutamin'i kaslara kadar koruyacak bir ceket oluşturur. Kas onarımı için kas dokusu bozulmasını azaltan ve iyileşmeyi sağlayan ideal bir çözümdür.

Glutamin, kasların iyileşmesi ve glutaminin vücudun bağışıklık sistemi üzerindeki etkisinin bir bütün olarak faydalanabilmesi için sporcular ve spor meraklıları için bir temel olmuştur. Glutamin performans ve sağlığı iyileştirmeye yardımcı olmak için birçok avantaj sağlarken, zayıf emilim kinetikleri nedeniyle ek programlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak T.A.G. L-Alanine ile olan eşsiz bağları nedeniyle gerekli olan tam glutamin dozunu sağlamak için bilimsel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş emilim, gerçek sonuçlar anlamına gelir ve gelişmiş kurtarma ile, daha önce hiç olmadığı kadar uzun ve daha güçlü gidebilirsiniz. *

Ürün Özellikleri
Servis Miktarı10 Gram
Servis Sayısı40
Servis Fiyatı3.73 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi