Menu
Alışveriş Sepetim
Farklı Hediye Seçenekleri ile Protein Pazarı !

Big Joy Argi MAX 120 Kapsül

Big Joy Argi MAX 120 Kapsül
Big Joy Argi MAX 120 Kapsül
Tükendi
Big Joy Argi MAX 120 Kapsül
Big Joy Argi MAX 120 Kapsül
Big Joy Argi MAX 120 Kapsül
ALIŞVERİŞ YAPANLAR KAZANIYOR !
Protein Pazarından Ürün Alanlar Kazanıyor ! Her Üründe Belli Bir PRTN Para Puan Kazanma Şansı ! Alışveriş Yap Puan Biriktir İstediğin Ürünü Ücretsiz AL !
129,00TL
Vergiler Hariç: 119,44TL
Gerekli puan: 250
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ödül Puanı: 2
  • Ürün Kodu: PP0020
3987 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül Nedir?
Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle Arjinin, taurin, vitamin ve minerallerden oluşan formül ile dizayn edilmiş üründür.Bigjoy Vitamins Argi-Max karışımında Vitamin ve mineral bileşenlerinin yanı sıra gingko biloba, ginseng, l-citrulline ve tribulus ile desteklemiş bir içeriğe sahiptir. Sitrulin böbreklerde arjinine dönüşen bir amino asit türüdür. Bigjoy Vitamins Argi-Max'ın içeriğinde bulunan B6, B12, C vitamini ve çinko normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.Saw palmetto, cüce palmiye denilen bir ağacın meyvelerinden elde edilen ve kan dolaşımını hızlanmasına yardımcı olan bir maddedir.Ginseng oldukça güçlü bir antioksidan olmasından dolayı bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirerek yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül ithal edilen ham maddelerle Helal Gıda Kriterlerine uygun olarak Türkiye’de kendi alanında en yetkin ve GMP, ISO, belgeli, tesislerde paketlenmektedir.Bigjoy Sports ürünlerinin ham maddesi Almanya, Hollanda vs gibi farklı ülkelerde üretilip, bazı ürünler üretildikleri yerde, bazıları ise ülkemizde Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ve gerekli sertifikalara sahip tesislerde ölçeklenip satışa sunulmaktadır.

Bigjoy Vitamins ArgiMax Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?
Her serviste 1300 mg arjinin,
Çinko, B6 ve B12 vitaminleri ile güçlendirilmiş içeriği bulunur.
Bitkisel ekstreler ve l-citrulline ilaveli,
Vitamin ve mineral içeriği.

Bigjoy Vitamins ArgiMax Hazırlanışı Nasıldır?
1 Servis ( 4 Kapsül ) Bigjoy Vitamins Argi-Max bol sıvı ile teker teker yutulabilir. Kapsüller küçük ve kolay yutulabilir formdadır ve çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Tablet büyüklüğü sebebiyle yutmakta zorluk çekilirse ikiye kırılıp alınabilir.

Bigjoy Vitamins Argi-Max Kullanımı Nasıldır?
Bigjoy Vitamins ArgiMax Spor yapılan günler spor öncesi 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.
Spor yapılmayan günler ise yatmadan önce 1 servis kullanabilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Servis Miktarı4 Kapsül
Servis Sayısı30
Servis Fiyatı3,63 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: big , joy , argi , max , 120 , kapsül , arginine sports