Alışveriş Sepetim

BİG JOY TRİ-CREATİNE MALATE 120 TABLET

BİG JOY TRİ-CREATİNE MALATE 120 TABLET
BİG JOY TRİ-CREATİNE MALATE 120 TABLET
  • Ödül Puanı: 2
  • Ürün Kodu: HRC0559
1935 görüntülenme
390,00TL
Vergiler Hariç: 386,14TL
Satın almak için gerekli puan: 620

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY TRİ-CREATİNE MALATE 120 TABLET

CREATİNE , İnsan vücudu, ağırlık çalışmaları sırasında enerji olarak Adenozin Trifosfat [ATP] kullanır. Adenozin Trifosfat [ATP] dediğimiz enerji kaynağı ise, 3 adet fosfat'ın bir araya gelmesinden oluşur. İşte vücudumuzdaki Adenozin Trifosfat [ATP] ağırlık antrenmanları sırasında içeriğindeki 3 fosfattan birini eksilterek 2 fosfata, yani Adenozin Difosfat [ADP] daha fazla enerji açığında ise birini daha eksilterek tek fosfata, yani Adenozin Monofosfat [AMP] dönüşür.

Vücut, daha sonra bu enerji açığını gidererek, bunu yeniden Adenozin Trifosfat [ATP] dönüştürür. Ve bu noktada devreye giren şey, Creatine'dir.

  CREATİNE, vücutta oluşan enerji açığının ardından eksilen fosfatların yerine tamamlanmasını ve bu devamlılığın sağlanmasını sağlayan bir Amino Asit türevidir.
Big Joy Tri-Creatine Malate, üç kreatini ve malik asiti(Malat) bir arada sunmaktadır.

BİG JOY Markası , GALATASARAY SK Resmi Sporcu Gıdaları Sponsorudur.

BİG JOY TRİ-CREATİNE MALATE 120 TABLET Özellikleri:

- Her serviste 5.000 MG Creatine Monohydrate ihtiva etmektedir.

40+ servis

 

BAŞLANGIÇ SEVİYE
Antrenman öncesi 3 TABLET ürünü tüketiniz.

ORTA SEVİYE
Antrenman öncesi 3 TABLET ürünü tüketiniz.

İLERİ SEVİYE
Antrenman öncesi 3 TABLET ürünü tüketiniz.


#heracleshareketinyanında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Heraclessupplement.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişler siparişinin sırasına göre hazırlanır. Siparişler 1 ila 2 iş günü arasında hazırlanarak anlaşmalı kargo firmamız "Yurtiçi Kargo MNG Kargo & Sürat Kargo" ile teslim edilir.

Bu günlerde yaşamış olduğumuz salgın sebebiyle tüm dünayada ve Türkiye'de artan online satışlar ve kargo şirketlerinin her dağıtım noktasında ambalajları dezenfetke etmesinden kaynaklı zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin kargoya verilmesine müteakip Kargo tarafından tarafınıza SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile kargonuzu takip edebilir aynı zamanda web sitesi üzerinden üyelik açarak yaptığınız alışverişlerde 'Hesabım' menüsünden  sipariş ve kargo detaylarınıza ulaşabilirsiniz.