Menu
Alışveriş Sepetim
Farklı Hediye Seçenekleri ile Protein Pazarı !

Cold Iron T-UP 20 Ampul

Cold Iron T-UP 20 Ampul
Tükendi
Cold Iron T-UP 20 Ampul
ALIŞVERİŞ YAPANLAR KAZANIYOR !
Protein Pazarından Ürün Alanlar Kazanıyor ! Her Üründe Belli Bir PRTN Para Puan Kazanma Şansı ! Alışveriş Yap Puan Biriktir İstediğin Ürünü Ücretsiz AL !
239,00TL
299,00TL
Vergiler Hariç: 239,00TL
Gerekli puan: 600
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ödül Puanı: 4
  • Ürün Kodu: PP0289
32814 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

Cold Iron T-UP 20 Ampul Nedir?

COLDIRON® T UP, genel olarak hem erkeklerde hem de kadınlarda libido artışına destek olabilen, dayanıklılık ve atletik performans artışına yardımcı olabilen kompleks bir içeriğe sahip, ileri düzey natural besin ve bileşenlerden oluşan gıda takviyesi ürünüdür.

T UP; sporcularda güç artışı ve antrenmanlarının daha uzun yapılmasına yardımcı oluyor. Doğal yollardan T-üretimi sağlayabilir. Normal bireylerde ise; günlük hayatı içinde daha güçlü olmalarına, özel hayatlarında daha konforlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir. Spor yapmayanların da kullanımına uygundur. Karışık meyve aromalı bu ürün İspanya menşeilidir. Her kutuda 20 ampul ihtiva etmektedir.

İçerisindeki etken maddelerin genel özellikleri:

L Arginine: Cold Iron L Arginine, Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asit den üretilmiştir.  Biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asittir. Egzersiz kapasitesine, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Kan damarlarında nitrik okside dönüşür ve damarların genişlemesine, kan akışı sirkülâsyonuna yardımcı olabilir. Erektil fonksiyon bozuklukların ve kısırlığın tedavisinde kullanım alanı mevcuttur.  

MACA / Lepidyum Ekstresi: Genel olarak aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye destek olabilir. Kadınlarda menopoz semptomlarına karşı, erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerinin giderilmesine yardımcı olabilir.

Fenugreek / Çemen Ekstresi: İçeriğinde bulunan fitoöstojenler sayesinde,  kadınlarda ve erkeklerde  hem cinsel fonksiyonu hem de libidoyu  iyileştirebilir. Hem triglesitleri hem de yüksek kolesterolü (LDL)  azaltmaya yardımcı olabilir.

L Carnitine / L Karnitin: Bir amino asit türevidir ve  tartarate formudur. Karnitin, yağ asitlerinin yakılması ve yakıt olarak kullanılmasına yardımcı olabilir

Nettle Root  / Isırgan Ekstresi: T-seviyesi  ve üretimine katkı sağlayabilir. A,C,K ve B vitaminleri açısından zengindir. Estrojen oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir. Uyumayı düzenleyebilir. 

Saw Palmetto / Cüce Palmiye Ekstresi: T-seviye üretimini destekleyebilir. Saç dökülmesini engellemede yardımcı olabilir.

Ginger Root  / Zencefil Ekstresi: Metabolizma hızını artırabilir ve bunun sonucu kalori yakımı sayesinde termojenik etki gösterebilir. İnflamatuvar tepkileri azaltmaya yardımcı olabilir.

Vitamin C : Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilir.

Pomagranate Extrate / Nar Kurutulmuş Meyve Usaresi : Egzersiz performansı ve iyileşmesine yardımcı olan, antioksidan kapasiteye sahip bir ekstrattır. Ayrıca kadınlarda kısırlığı (östrojen seviyesi) tedavisinde etkili olabilir. Hafıza ve kas koordinasyonunu geliştirdiği  gözlemlenmiştir.

Zinc / Çinko: İnsan vücudu çinkoyu depolayamadığı için, düzenli alımı önemlidir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için gerekli olan eser bir elementtir.

Vitamin B6: Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunabilir. Yorgunluğu ve bitkinliğin azaltılması, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkısı  olabilir.

Vitamin D3: Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunabilir. Kalsiyum ve fosforun emilimine kullanılabilir.

Cold Iron T-UP 20 Ampul'un öne çıkan yönleri

- Doğal yollarda T seviyesini artırabilir

- Kadınlar ve erkekleri için uygun olması

- Kaliteli hammadde

- Özel formül


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi