Menu
Alışveriş Sepetim
Farklı Hediye Seçenekleri ile Protein Pazarı !

Hardline Nutrition Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni

Hardline Nutrition Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni
Tükendi
Hardline Nutrition Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni
ALIŞVERİŞ YAPANLAR KAZANIYOR !
Protein Pazarından Ürün Alanlar Kazanıyor ! Her Üründe Belli Bir PRTN Para Puan Kazanma Şansı ! Alışveriş Yap Puan Biriktir İstediğin Ürünü Ücretsiz AL !
719,00TL
719,00TL
Vergiler Hariç: 665,74TL
Gerekli puan: 700
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ödül Puanı: 2
  • Ürün Kodu: PP0270
33622 Görüntülenme

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Nedir?

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni, Hardline Progainer 5000 Gr ve Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr ürünlerinden oluşan Kilo ve Hacim kazanma dönemini desteklemek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış, fiyat ve performans avantajı sağlayan kombinasyondur.

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni Ürünleri Nelerdir?

Hardline Progainer 5000 Gr, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle son bilimsel araştırmalar ışığında formüle edilmiş, yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içeriği ile dizayn edilmiş kullanıcının hem karbonhidrat ihtiyacını hem de günlük Protein ihtiyacının ciddi bir miktarını karşılamasına yardımcı olan kompleks bir ürünüdür.

Progainer’da protein olarak, biyolojik değeri yüksek olan, bitkisel protein ve ultrafiltre edilmiş whey proteini kullanılmıştır. Glutamin ve Bcaa öncüleri açısından zengin olan whey proteini ve arjinin açısından zengin olan bitkisel protein içerir. Progainer'da karbonhidrat olarak Dekstroz ve Maltodekstrin kullanılmış olup, sofra şekeri ( Sakkaroz ) içermemektedir.

Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle yüksek kalitede creatine ham maddesi kullanılarak formüle edilmiş bir kreatin ürünüdür Kreatin insan vücudunda böbrek ve karaciğerde, üç temel amino asitin (metionin , arjinin, glisin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda meydana gelen doğal bir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya destek olmaktır.

Hardline Kombinasyon Aroma Seçimi Nasıl Yapılır?

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni oluşturan ürünlerden Hardline Progainer 5000 Gr çikolata, çilek ve Muz olmak üzere 3 aromadan oluşmaktadır.

Kombinasyon siparişi verirken aroma seçeneğini belirtmeniz gerekmektedir.

Hardline Kalite Standartları Nelerdir?

Hardline Kilo ve Hacim Kombinasyonu Yeni ithal ham maddelerle Helal Gıda sertifikasına sahip olarak GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine uygun olarak Hardline Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi