Menu
Alışveriş Sepetim
Farklı Hediye Seçenekleri ile Protein Pazarı !

Big Joy ON THE GO Sports Drink 18 Servis

Big Joy ON THE GO Sports Drink 18 Servis
Tükendi
Big Joy ON THE GO Sports Drink 18 Servis
ALIŞVERİŞ YAPANLAR KAZANIYOR !
Protein Pazarından Ürün Alanlar Kazanıyor ! Her Üründe Belli Bir PRTN Para Puan Kazanma Şansı ! Alışveriş Yap Puan Biriktir İstediğin Ürünü Ücretsiz AL !
109,00TL
Vergiler Hariç: 100,93TL
Gerekli puan: 200
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Ödül Puanı: 3
  • Ürün Kodu: PP0338
32334 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

BİG JOY ON THE GO BODY FUEL  nedir?

Koşu, bisiklet gibi yüksek dayanıklılık gerektiren sporlarda ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamak için 3’lü karbonhidrat içeriğine ve elektrolitlere sahip toz formunda sporcu içeceğidir. BODY FUEL, aktivite sırasında enerji devamlılığını sağlamak için formülünde farklı hızlarda karışan 3 farklı karbonhidrat türü içerir:  

1- Hızlı karışan karbonhidrat

2-Orta hızda karışan karbonhidrat

3- Yavaş karışan karbonhidrat (patentli Palatinose™ karbonhidratı)

Bu 3 farklı karbonhidrat çeşidi sayesinde ihtiyaç duyulan enerji desteği verimli ve uzun süreli bir şekilde sağlanır. Formülündeki elektrolitler, yarışma ya da antrenman boyunca terle atılan minerallerin geri kazanımını sağlar. Ayrıca diğer içeriklerle ile birlikte doğal guarana bitkisi sayesinde antrenmanda fiziksel ve zihinsel yorgunluk eşiğinin yükseltilmesine katkıda bulunur.

BODY FUEL, Kara mürver ekstresi (Sambucus nigra), 500 mg C vitamini ve 5 mg çinkodan oluşan Sambuguard® karışımı ile outdoor antrenman ve yarışlarında zayıflayan bağışıklık sisteminizi destekler. Her antrenman veya yarış öncesi/sonrasında nefis tadı ile en yüksek performansınızı sergilemenize yardımcı olur. 

Nasıl kullanılır?

Bir porsiyonu (1 tekli paket) 400-500 ml su ile karıştırıp, sportif aktivitelerden önce, süresince veya sonrasında tüketebilirsiniz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi