Protein Pazarı
Alışveriş Sepetim

Sık Sorulan Sorular | Protein Pazarı

Baylambacı gün için 16:00 a kadar verilen tüm siparişleri aynı gün MUTLAKA kargo eder. Cumartesi günleri son kargo saati 11:00 a kadardır. Resmi tatil günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır. Kargolar Eskişehir Odunpazarı mağazamızdan yapılır ve Türkiye geneline 1-3 iş gününde mesafeye göre teslim olur. 

Baylambacı ambalaj tasarımı hediye paketi şeklindedir, kutu mikro dopel karton malzemeden üretilmiş olması sebebi ile aşırı yük altında kalsa da ezilmeden bozulmadan kullanıcısına ulaşmaktadır. 

Baylambacı tasarımları ve üzerine uygulanan kişiselleştirme yazıları üretimden paketlemeye kadar 3 farklı kontrol aşamasından geçerek onaylanıp paketlenmektedir. Ancak yinede oluşabilecek hatalar firmamızın güvencesi altındadır ve aynı gün hiç bekletmeden çözüme kavuşturulur. Hatalı ürün kargo-kurye masrafları firmamıza aittir.


Ürününüzde hata var ise bize 0554 999 72 66 numaralardan bildirmenizi rica ederiz. 

Ürünler çıkışından teslimat aşamasına kadar baylambacı müşteri hizmetleri tarafından takip altındadır. Her türlü kargo sorun ve şikayetlerini inceler ve takip ederiz. Ayrıca şikayetlerinizi bize 0554 999 72 66 numaralardan bildirmenizi rica ederiz. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz Baylambacı tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişinizin durumunu websitemiz  içerisinde yer alan sipariş takibi bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sistemimiz sipariş aşamalarını bildiren e-mail gönderimlerini otomatik yapacaktır. 

Siparişlerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, Eft, ve Kapıda Ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme siparişlerinizde baylambaci tarafından onay aşamasına tabidir, ayrıca kapıda ödeme fiyat farkı uygulaması yapılmaktadır. 

Baylambacı olarak Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Yurtdışı siparişleriniz için yakın bir tarihte teslimat yapabileceğiz. Kargo anlaşmalarımızı yaptığımızda sayfamızdan duyuracağız. 

Baylambacı kişiye özel ve standart ürün olarak 2 farklı katagoride değerlendirilmektedir. 

Standart ürünler : Sipariş sonrası  3 saat içinde değişiklik yapabilirsiniz. Kargo saatine kadar ürünlerdeki değişikliği kabul ediyoruz. 

Kişiye özel ürünler : Sipariş sonrası  1saat içinde değişiklik yapabilirsiniz. Kişiye özel üretim yapılmış ise değişiklik tarafımızdan değerlendirilir. Eğer imkan dahilinde ise yine değişiklik yapabiliriz.

Baylambacı siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren her adımda e-mail ve telefon ile bilgilendirme yapmaktadır.

İade koşulları sağladıktan sora iade işlemi baylambaci tarafından onaylanmaktadır. Onay sonrası ödeme sistemi banka anlaşmaları gereği yasal prosedür sınırları içerisinde 1-5 iş günü içinde hesabınıza aktarılmaktadır.