Protein Pazarı
Alışveriş Sepetim

Kargo ve Teslimat | Protein Pazarı

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stoklarımızda olan ürünleri beğeninize sunuyoruz. Bunun için Türkiye’deki en çok çeşitliliğe sahip ve en büyük ürün stokunu 7 gün 24 saat siz müşterilerimizin emrine sunuyor ve siparişlerinizi hafta içi saat 17:00’den, Cumartesi günleri ise saat 13:00’dan önce verdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde kargoya teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargonun çalıştığı her gün mağazamızdan gerçekleştirdiğiniz alışverişler kargo ile adresinize gönderilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda bir ile iki iş günü arasında gerçekleştirilir.

Siz müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde siparişlerinizi ulaştırabilmek için Proteinpazari.com.tr Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo şirketlerinden olan MNG Kargo ile çalışmaktadır. 

Not: Siparişiniz oluşturulduktan sonra, tarafınıza gelen Sipariş Takip Kodu ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.